C# Developer

MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.

Ilkovičova 6276, 842 16 Bratislava (fakulta FIIT), Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a obsadzujeme až dve pozície.
Hľadáme skúseného C# developera seniora s min. 3-ročnou praxou, ale aj začínajúceho C# developera juniora.

Ako členovia tímu budete pracovať na zaujímavých projektoch.

Okrem programátorských prác je prirodzenou náplňou práce aj hľadanie nových riešení, ich vylepšovanie, integrácia, hľadanie inovatívnych postupov s cieľom vytvorenia unikátného produktu.
Vývoj aplikácii v jazyku C# pre platformu Microsoft Windows, klient/server (pisanie back-end serverových aplikacií...)
- Písanie unit testov
- Dizajn aplikácií (prípadne ich častí)
- Oprava a rozširovanie existujúceho kódu, fixovanie bugov
- Písanie technickej dokumentácie

- Práca v skvelom tíme
- Práca s novými a progresívnymi technológiami
- Priestor pre samostatné myslenie a rozvoj
- Možnosť podieľať sa na smerovaní tímovej práce
- Flexibilný pracovný čas
- Bohatý sociálny program
- Voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové a kultúrne podujatia

V prípade záujmu o pozíciu C# developer senior alebo C# developer junior nám zašlite svoje CV v slovenskom alebo anglickom jazyku a súhlas so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
POZOR: Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Základy
.NET - Základy

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- C# developer - 3 roky minimum
- Znalosť práce s Microsoft Visual Studio a C# programovaním v operačných systémoch Microsoft Windows (klientské aj serverové OS)
- Skúsenosti s performance optimalizáciou softvéru
- Skúsenosti s debugovaním aplikácií a analýzou problémov
- Skúsenosti s dizajnovými vzormi
a samozrejme:
- Schopnosť tímovej spolupráce
- Kreativita a zodpovednosť
- Záujem o nové, progresívne technológie

Sme slovenská inovatívna spoločnosť, ktorá svojim klientom prináša kompletné IT riešenia šité na mieru. Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou veľkých aj menších projektov a stovky spokojných klientov. Zaoberáme sa najmä vývojom softvéru a hardvéru na mieru, dizajnovaním a tvorbou prezentačných webových stránok, komplexných portálov a e-shopov, vývojom mobilných aplikácií a ponúkame tiež širokú škálu multimediálnych produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1765099  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou