Projektový manažér

MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 6276, 842 16 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie IT projektov (vývoj softvéru a hardvéru na mieru, vývoj portálov, webových stránok, eshopov, vývoj mobilných aplikácií, projekty väčšieho aj menšieho rozsahu) s ohľadom na časový harmonogram, finančné prostriedky a realizačné postupy
- komunikácia projektu smerom ku klientovi (account management)
- participácia na príprave podrobnej špecifikácie projektov v spolupráci s klientom (dizajn a funkčná špecifikácia)
- koordinácia realizácie projektu vo vnútri firmy, úzka spolupráca s grafickým a vývojovým oddelením
- každodenná kontrola stavu projektov, pravidelné reportovanie vedeniu spoločnosti o stave plnenia a nákladov na projekty
- administratíva spojená s projektom (reporty, preberacie protokoly, podklady na fakturáciu)
- zodpovednosť za dosiahnutie výsledku v stanovenom termíne
- participácia na tvorbe obchodných ponúk a marketingových materiálov

- práca v mladom, ale skúsenom a tvorivom kolektíve
- práca na zaujímavých projektoch
- práca s novými a progresívnymi technológiami
- flexibilný pracovný čas
- bohatý sociálny program
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové a kultúrne podujatia

V prípade záujmu o pozíciu Projektový manažér nám pošlite Vaše CV, ktoré bude v anglickom jazyku a aj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme za prejavený záujem.
Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- praktické skúsenosti s vedením IT projektov sú podmienkou (minimálne 2-ročná skúsenosť)
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- proklientská orientácia skúsenosť s prácou s klientom je podmienkou
- záujem o IT oblasť
- znalosť programovacích jazykov alebo prax s administráciou CMS je výhodou
- znalosť metodík projektového riadenia ako PRINCE2, PMBOK alebo Scrum je výhodou
- tímový hráč
- anglický jazyk - slovom, písmom a ďalší jazyk výhodou

Sme slovenská inovatívna spoločnosť, ktorá svojim klientom prináša kompletné IT riešenia šité na mieru. Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou veľkých aj menších projektov a stovky spokojných klientov. Zaoberáme sa najmä vývojom softvéru a hardvéru na mieru, dizajnovaním a tvorbou prezentačných webových stránok, komplexných portálov a e-shopov, vývojom mobilných aplikácií a ponúkame tiež širokú škálu multimediálnych produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1740169  Dátum zverejnenia: 23.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou