Produktový tester (IT)

MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.

Ilkovičova 6276, 842 16 Bratislava (budova FIIT), Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojim základným cieľom bude zvyšovanie kvality našich produktov a softvérových aplikácii z oblasti audio/video techniky a riadenia športových podujatí.

Pre viac informácií pozri http://www.colosseoeas.com/

Ako produktový tester budeš mať na starosti:
- prípravu a správu testovacieho prostredia
- vytváranie testovacích scenárov
- testovanie produktov, softvérových aplikácií a komplexných informačných systémov
- testovanie nových funkcií
- komunikáciu s vývojovým tímom
- tvorbu sprievodnej dokumentácie a návodov

- práca v mladom a tvorivom kolektíve
- práca na zaujímavých projektoch s celosvetovým záberom
- práca na projektoch športového zamerania
- práca na projektoch s novými a progresívnymi technológiami
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pozíciu Produktový tester (IT), zašli CVčko a súhlas so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Základy
C# - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

- silný záujem o IT (SW aj HW)
- analytické myslenie
- systematickosť pri práci
- kreativita a trpezlivosť (pri testovaní)
- dobré komunikačné schopnosti
- pozitívny vzťah k športu rôzneho druhu

Sme slovenská inovatívna spoločnosť, ktorá svojim klientom prináša kompletné IT riešenia šité na mieru. Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou veľkých aj menších projektov a stovky spokojných klientov. Zaoberáme sa najmä vývojom softvéru a hardvéru na mieru, dizajnovaním a tvorbou prezentačných webových stránok, komplexných portálov a e-shopov, vývojom mobilných aplikácií a ponúkame tiež širokú škálu multimediálnych produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1711078  Dátum zverejnenia: 8.4.2014