Office assistant/Asistent(ka) konateľa

MoneXy s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 53, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s rusky hovoriacimi klientmi
- Práca s s verejným obstarávaním
- Práca so štátnou správou, vybavovanie povolení, zmluv, licencií a pod.
- Spolupráca s finančnými inštitúciami, úradmi, dodávateľmi, odberateľmi
- Preklady z ruštiny do slovenčiny a naopak
- Poradenstvo v oblasti podnikania na Slovensku
- Príprava dokumentov pre účtovníčku

Zamestnávateľ ponúka možnosť platového rastu.
Zamestnanec bude využívať mobilný telefón na pracovné účely. Samostatná a zodpovedná práca, možnosť osobného rastu v rôznych pracovných oblastiach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- časová flexibilita, systematické a logické myslenie, ochota, spoľahlivosť, sústredenosť, zodpovednosť
- skúsenosť práce vo finančnom sektore alebo obchode je výhodou, nie však nutnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť a stanovovať si priority
- komunikatívna a dynamická osoba

Spoločnosť MoneXy s.r.o. sa zaoberá zahraničnými obchodnými aktivitami a vývozno-dovoznými operáciámi. Spoločnosť má rozsiahle skúsenosti v oblasti medzinárodných obchodných trhoch surovín. V záujme dosiahnutia svojho cieľa používa rôzne štruktúry, vrátane burzových.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2134345  Dátum zverejnenia: 11.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou