Špecialista upisovania poistných rizík/underwriter

MONDIAL ASSISTANCE s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovné povinnosti – popis pracovnej činnosti:

Špecialista upisovania poistných rizík spracováva, komplexne posudzuje a oceňuje požiadavky na upísanie poistného rizika, či analyzuje existujúce poistné riziká. Ďalej stanovuje podmienky poistenia, sadzby, spoluúčasti, výluky a všeobecné či osobité dojednania

Kompetencie/náplň práce:

Analýza a rentabilita:
- Analýza tuzemského a zahraničného trhu
- Sledovanie konkurencie a vývoja v skupine
- Tvorba a inovácie produktov
- Pravidelná analýza rentability

Upisovanie rizika:
- Posudzovanie prijateľnosti a oceňovanie poistných rizík
- Návrhy na úpravu oceňovania poistných rizík na základe dosiahnutých výsledkov
- Znalosť právnych predpisov a pojmov v poisťovníctve

Tvorba dokumentácie/Archivácia:
- Vedenie požadovaných evidencií a dokumentácie k upisovaniu rizika
- Spracovávanie metodiky na posudzovanie poistných rizík

Požiadavky na kandidáta:

- Vysokoškolské vzdelanie prvého/druhého stupňa
- Prax v oblasti upisovania rizík – min. 3 roky
- Anglický jazyk aktívne slovom aj písmom
- Tímový duch, flexibilita,
- Lojalita

Ponúkame:

- Dynamický a motivujúci kolektív
- Osobný rozvoj, individuálny prístup
- Motivačné ohodnotenie a odmeňovanie
- Priestor pre sebarealizáciu

Nástup:

- Ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2576342  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.