Logo Mondi SCP, a.s.

Papiernik/čka-Operátor/ka pre medzinárodnú spoločnosť

Mondi SCP, a.s.

Miesto práce
Tatranská cesta 3, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Od 1 153 EUR/mesiaczákladná hrubá mzda 1153 EUR/brutto + mzdové príplatky + 13. plat vo výške 500 EUR + 14. plat vo výške 500 EUR + ročné prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie odborných činností a podpory na stanovenom Papierenskom stroji.

Operátori vo všeobecnosti zodpovedajú za:

  • dodržiavanie všetkých pracovných postupov počas behu odstávok, papierenského stroja a previnovačov,
  • výstupnú kontrolu a riadenie nezhody,
  • vypomáhajú obsluhe PS do zavedenia papierovej dráhy,
  • správny chod zverených zariadení,
  • čistotu a poriadok na zverených pracoviskách,
  • dodržiavanie bezpečnostných a požiarnych predpisov,
  • odber vzoriek podľa potreby technologického procesu
  • používanie OOPP na zmene,
  • likvidáciu a ukladanie odpadov podľa schémy v TR, ktoré vznikli na zmene,
  • ostatné práce určené svojím nadriadeným
a iné činnosti podľa špecifikácie.

Viac informácií radi poskytneme na osobnom stretnutí.

  • ročné prémie
  • príplatky nad rámec zákona (poobedné, nočná práca, pohotovosť, sviatky)
  • špeciálne bonusy za dobré pracovné a hospodárske výsledky
  • peňažné poukážky
  • príspevok na upevňovanie tímu
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
  • odmeny za inovačné návrhy
  • odmeny pri pracovných výročiach
  • zvýhodnená ponuka závodného stravovania
  • ocenenie darcov krvi
  • vecný balíček pri odchode na dôchodok

Rodina
  • deň plateného voľna pre matky pri príležitosti Dňa matiek
  • detské letné tábory za zvýhodnené ceny
  • príspevok na rekreáciu v zahraničí a v závodných chatách
  • finančná odmena pri narodení dieťaťa

Športové a kultúrne vyžitie
  • pravidelné preventívne prehliadky zamerané na rôzne oblasti
  • firemné športové a kultúrne podujatia
  • zľavnené vstupy na koncerty, divadelné predstavenia, filmy a rôzne iné kultúrne podujatia
  • zvýhodnené možnosti športovania v rámci športového klubu MAESTRO
  • zľava na futbalovú permanentku a skipass

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť,
  • fyzická zdatnosť,
  • tímová práca,
  • samostatnosť,
  • oboznámenie sa so strojmi, zariadeniami a výrobnými linkami v celulózo-papierenskej výrobe ako aj poznať druhy a vlastnosti surovín/materiálov v celulózo-papierenskej výrobe,
  • ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke,
  • vyžaduje sa 100%-tný zdravotný stav.

Sme Mondi SCP, a.s. Ružomberok, najväčším spracovateľom dreva a najväčším výrobcom buničiny a papiera na Slovensku. Denne dávame vysokú pridanú hodnotu našej domácej obnoviteľnej surovine – drevu.

V meste Ružomberok udržujeme silné korene papierenskej výroby už 143 rokov. Zamestnávame priamo približne 1400 zamestnancov a ďalších 5000 ľudí v dodávateľskom reťazci po celom Slovensku. Kvalitu toho, čo robíme, dokazujú ocenenia od najlepšieho zamestnávateľa, cez životné prostredie, bezpečnosť, efektivitu, či riadenie dodávateľského reťazca.

Práca v Mondi SCP je spojená s tými najmodernejšími technológiami. Každoročné investície prinášajú inovatívne technológie v praxi od energetickej efektívnosti cez nový regeneračný kotol, po modernizáciu celulózky a výstavbu najnovšieho stroja na kartónový papier s bielym povrchom, ktorý bude spracovávať recyklovaný papier. K tomu potrebujeme rovnako kvalitných ľudí. Spolupracujeme so školami od základného stupňa cez stredné odborné školy až po spoluprácu s technickými univerzitami a hľadáme novú generáciu celulózárov a papierárov pripravených na priemysel zajtrajška.

Ako významný zamestnávateľ a podnik v regióne Liptova silno podporujeme komunitný život cez náš rozsiahly program firemnej spoločenskej zodpovednosti. Dávame veľký dôraz na to, aby každý z našich kolegov mal priestor pre bezpečnú prácu, profesijný rast a našiel vo svojej práci svoje vnútorné naplnenie.

Máloktorá priemyselná firma na svete sa môže tešiť z takej dlhej tradície a zároveň vynikajúcej kondície, ktorá je základným predpokladom úspechu v budúcnosti, ako je Mondi SCP, a. s.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Ošková
E-mail: poslať životopis
ID: 4795647  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 153 EUR/mesiac