Vedúci železničnej prevádzky

Mondi SCP, a.s.

Mondi SCP a. s., Tatranská cesta 3, 034 17 Ružomberok, okres Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za prevádzku železničnej dopravy
  • kooperácia s internými a externými klientmi za účelom
zabezpečenia chodu výrobných zariadení
  • dodržiavanie železničných predpisov platných pre vlečky
  • zodpovednosť za osobný rozvoj , zdravotné a odborné
predpoklady pracovníkov oddelenia
  • bezpečnosť, zdravie a životné prostredie
  • príprava podkladov na mesačnú a ročnú uzávierku
  • optimalizácia a znižovanie nákladov na prevádzku v kooperácii so
zákazníkmi

  • v zmysle pravidiel Mondi SCP

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

železničná doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

1. Osvedčenie o spôsobilosti z BOZP - označenie BPD
2. Osvedčenie o odbornej spôsobilosti – označenie skúšky 502-OSV1
3. Pracovník poučený - práca pod trolejov

Sme Mondi SCP, a.s. Ružomberok, najväčším spracovateľom dreva a najväčším výrobcom buničiny a papiera na Slovensku. Denne dávame vysokú pridanú hodnotu našej domácej obnoviteľnej surovine – drevu.

V meste Ružomberok udržujeme silné korene papierenskej výroby už 143 rokov. Zamestnávame priamo približne 1400 zamestnancov a ďalších 5000 ľudí v dodávateľskom reťazci po celom Slovensku. Kvalitu toho, čo robíme, dokazujú ocenenia od najlepšieho zamestnávateľa, cez životné prostredie, bezpečnosť, efektivitu, či riadenie dodávateľského reťazca.

Práca v Mondi SCP je spojená s tými najmodernejšími technológiami. Každoročné investície prinášajú inovatívne technológie v praxi od energetickej efektívnosti cez nový regeneračný kotol, po modernizáciu celulózky a výstavbu najnovšieho stroja na kartónový papier s bielym povrchom, ktorý bude spracovávať recyklovaný papier. K tomu potrebujeme rovnako kvalitných ľudí. Spolupracujeme so školami od základného stupňa cez stredné odborné školy až po spoluprácu s technickými univerzitami a hľadáme novú generáciu celulózárov a papierárov pripravených na priemysel zajtrajška.

Ako významný zamestnávateľ a podnik v regióne Liptova silno podporujeme komunitný život cez náš rozsiahly program firemnej spoločenskej zodpovednosti. Dávame veľký dôraz na to, aby každý z našich kolegov mal priestor pre bezpečnú prácu, profesijný rast a našiel vo svojej práci svoje vnútorné naplnenie.

Máloktorá priemyselná firma na svete sa môže tešiť z takej dlhej tradície a zároveň vynikajúcej kondície, ktorá je základným predpokladom úspechu v budúcnosti, ako je Mondi SCP, a. s.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1972059  Dátum zverejnenia: 7.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou