Letná odborná stáž vo Figare - přihlášky možné do 17.5.2017!

Mondelez Europe Services GmbH - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
03.07.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stážistky/tov na project Leto s Mondelez. Ide o 2-mesačnú platenú stáž pre študentov technických univerzít.

Ponúkame niekoľko tém, z ktorých si možeš vybrať, a na ktorých budeš počas dvoch mesiacov pracovať:

1. Optimalizácia systému na výrobnych linkách
2. Zvýšenie spoľahlivosti výrobných strojov, štúdia eliminácie strát na vybraných linkách s návrhom na ich postupnú elimináciu
3. Znižovanie času prestojov z dôvodu zmeny sortimentu pomocou nástroja SMED
4. Výpomoc pri zavádzaní systému IL6S (Integrated Lean 6 Sigma) na linkách a Loto Mapách
5. Optimalizácia nákladkových a výkladkových okien v skladovom hospodárstve
6. Optimalizácia procesov pri objednávaní surovín a obalov v potravinárskom priemysle
7. Preverenie možnosti lepšej separácie drviny kakaových bobov od šupiek počas procesu drvenia a určenie správnych nastavení drviaceho elementu a klapiek

Platená stáž
Assessment Centrum už 19.5.!
V prípade záujmu ponúkame aj dlhodobú spoluprácu
Fitness centrum
Naše produkty za zvýhodnené ceny

Bližšie informácie o podmienkach sa dozviete na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Technické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hľadáme 4 stážistov na letnú stáž, ktorí by chceli aplikovať svoje technické/odborné znalosti v praxi, neboja sa prekážok, radi posúvajú svoje limity, sú komunikatívni a radi pracujú v kolektíve.

*pred nástupom je nevyhnutné mať platný Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Si komunikatívny? Rád pracuješ v tíme? Chceš sa učiť od profíkov?
Hľadáme práve Teba!

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3032305  Dátum zverejnenia: 26.4.2017