Hľadáme šikovného predáka/predáčku v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 120 ročnou históriou

Mondelez Europe Services GmbH - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
od 5,72 EUR/hod. + príplatky nad rámec zákonníka práce (mesačne od 1070 EUR) brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naučíte sa rozumieť čokoláde.
Preberiete si zmenu, čo znamená komunikovať s predákom z preberanej zmeny, taktiež je potrebná aktívna komunikácia s osádkou linky.
Ako predák budete zodpovedať za vizuálnu kontrolu linky a bezpečnosť a disciplínu na pracovisku.
Zodpovedáte za správnosť výrobných údajov.
Musíte si zorganizovať osádku linky.

Ponúkame motivujúce mzdové ohodnotenie a stabilné prostredie v medzinárodnej spoločnosti.
Príplatky za poobednú a nočnú zmennu.
Príplatok za prácu v zťaženom prostredí.
Prispevok na ubytovanie (podľa podmíenok Kolektívnej zmluvy).
Medzi výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy patri:
- zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
- Stravné lístky vo výške 3,60 EUR/deň
- Masáž chrbtice
- Relax centrum v priestoroch firmy
- Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Životné poistenie
- Darčekové poukážky vo výške 5 EUR/mesiac
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách
- Dovolenka a platené voľno nad rámec zákonných ustanovení.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku nám prosím pošlite Váš životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Dovoľte nám ale informovať Vás, že kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Hľadáme kolegu, ktorý rád a efektívne komunikuje v tíme, pracuje samostatne, nebojí sa riešiť vzniknuté problémy a rád poznáva nové veci. Vie si zorganizovať prácu a ľudí na pracovisku. Dôležitá je pre nás vaša chuť zdielať vaše skúsennosti a zručnosti s ostatnými.

*pred nástupom je nevyhnutné mať platný Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2972317  Dátum zverejnenia: 9.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5,72 EUR/hod. + príplatky nad rámec zákonníka práce (mesačne od 1070 EUR) brutto