Technický operátor - Elektrikár

Mondelez Slovakia Holding a. s.

Mondelez SR Production s.r.o., Račianska 44, 83242 Bratislava 38, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je súčasťou osádky výrobnej linky a podieľa sa na výrobe čokoládových výrobkov;
obsluhuje stroje a zariadenia;
zabezpečuje základné nastavenia mechanických a elektrických častí strojov -elektromechanika;
nastavenia teplôt, rýchlostí a jednoduché zmeny v programoch strojov; vykonáva prerábky linky na iný sortiment výroby;
zabezpečuje preventívnu údržbu.

Termíny nástupu okamžite; viaczmenná prevádzka; motivujúce mzdové ohodnotenie; zamestnanecký deputát; zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov; káva, čaj, minerálka zdarma a ďalšie výhody

Ďakujeme, že v prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nás budete kontaktovať telefonicky alebo zašlete svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické,strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

Technický operátor, nastavovač, údržbár

SOU, SŠ vzdelanie technického smeru; technické zručnosti zodpovedajúce pracovnej náplni; schopnosť učiť sa nové veci; dobrý zdravotný stav a chuť pracovať; prax vo výrobnom závode v podobnej oblasti je výhodou, platná vyhláška č. 508/2009, §22 a vyššie je podmienkou.

Mondelez International je druhou najväčšou potravinárskou spoločnosťou na svete, najväčší potravinársky výrobca na Slovensku.
ID: 1548990  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce platové podmienky