Voľné miesta

Linkový elektrikár

Miesto práce

Račianska 44, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

viac informácií po osobnom pohovore

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na zmeny
  • zodpovednosť za chod strojov
  • diagnostika a oprava elektrických a elektronických na výrobných zariadeniach na pridelenej linke
  • príprava podkladov pre objednávanie náhradných dielov
  • preventívna kontrola elektrických zariadení
  • nastavovanie strojov a výrobných zariadení
  • práca s počítačom

Iné výhody

  • motivujúce mzdové ohodnotenie
  • zamestnanecký deputát
  • zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
  • životné poistenie hradené zamestnávateľom
  • doplnkové dôchodkové poistenie
  • rôzne iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, elektromechanik, mechanik - elektronik

  • elektrikár, elektromechanik, elektronik
  • SOU, SŠ vzdelanie technického smeru
  • Platná vyhláška 508/2009 Z.z. minimálne paragraf 22 (nesmie byť staršie sko 4 roky)
  • 2-3-ročná prax na údržbarskej pozícii elektrikára, ideálne vo výrobe
  • základy mechaniky strojov
  • víta sa komunikatívnosť, ochota sa učiť nové veci
ústretovosť k ľuďom, flexibilita práce na zmeny, odolnosť voči stresu.

Mondelez International je druhou najväčšou potravinárskou spoločnosťou na svete, najväčší potravinársky výrobca na Slovensku.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro a obchodnú jednotku s dlhoročnou tradíciou.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku nám prosím pošlite Váš životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, dovoľte nám ale informovať Vás, že kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.
Ďakujeme Vám za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Mondelez International
Račianska 44
832 42 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Obuch
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2356700   Dátum zverejnenia: 18.11.2016