Hľadáme šikovného elektrotechnického operátora/operátorku v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 120 ročnou históriou

Mondelez Europe Services GmbH - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
od 4,95 EUR/hod. + príplatky nad rámec zákonníka práce (mesačne od 950 EUR) brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naučíte sa rozumieť čokoláde.
Budete obsluhovať a pomáhať nastavovať stroje na výrobu a balenie čokoládových špecialít.
Ako elektrotechnický operátor budete z jednej polovice práce obsluhovať stroje na linke a z druhej polovice zabezpečovať údržbu týchto strojov. Zabezpečíte základné nastavenia mechanických a elektrických častí strojov.
Budete zodpovedať za prípravu strojov a linky na zmenu sortimentu a za preventívnu aj reaktívnu údržbu uvedených zariadení.
Pracujeme v 8 hod./12 hod. režime, v dvojzmennej či trojzmennej prevádzke.

Ponúkame motivujúce mzdové ohodnotenie a stabilné prostredie v medzinárodnej spoločnosti.
Príplatky za poobednú a nočnú zmennu.
Príplatok za prácu v zťaženom prostredí.
Prispevok na ubytovanie (podľa podmíenok Kolektívnej zmluvy).
Medzi výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy patri:
zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
Stravné lístky vo výške 3,60 EUR/deň
Masáž chrbtice
Relax centrum v priestoroch firmy
Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
Doplnkové dôchodkové sporenie
Životné poistenie
Darčekové poukážky vo výške 5 EUR/mesiac
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Dovolenka a platené voľno nad rámec zákonných ustanovení.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku nám prosím pošlite Váš životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Dovoľte nám ale informovať Vás, že kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, elektromechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Hľadáme kolegu, ktorý rád a efektívne komunikuje v tíme, pracuje samostatne, nebojí sa riešiť vzniknuté problémy a rád poznáva nové veci. Dôležitá je pre nás vaša chuť zdielať vaše technické skúsennosti a zručnosti s ostatnými.
Je potrebné mať platnú vyhlášku č. 508/2009, §22
a vyššie.

*pred nástupom je nevyhnutné mať platný Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2283560  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,95 EUR/hod. + príplatky nad rámec zákonníka práce (mesačne od 950 EUR) brutto