Voľné miesta

Predák - zmenový majster

Miesto práce

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

viac informácií po osobnom pohovore

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • je súčasťou osádky výrobnej linky a vykonáva výrobnú činnosť
  • zabezpečuje plynulý chod výrobnej linky
  • organizuje a zadeľuje prácu pre robotníkov na výrobných linkách
  • vytvára a udržiava pevné a fungujúce tímy
  • dohliada nad plnením plánu, nad kvalitou výrobkov, nad čistotou a bezpečnosťou výrobného prostredia

Iné výhody

  • termín nástupu okamžite
  • viaczmenná prevádzka
  • zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov a zamestnanecký deputát
  • životné poistenie hradené spoločnosťou
  • doplnkové dôchodkové positenie
  • rôzne iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

SOU, SŠ vzdelanie, skúsenosť s vedením ľudí, prax v potravinárskej výrobe a znalosť práce s počítačom je výhodou.

Mondelez International je druhou najväčšou potravinárskou spoločnosťou na svete, najväčší potravinársky výrobca na Slovensku.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro a obchodnú jednotku s dlhoročnou tradíciou.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku nám prosím pošlite Váš životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, dovoľte nám ale informovať Vás, že kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.
Ďakujeme Vám za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Mondelez International
Račianska 44
832 42 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Obuch
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis