Reagujte bez životopisu

Ambiciózny obchodník s chuťou dokázať veľké veci

MONDAYS s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčší nábor obchodných manažérov, telefonistov pre Slovensko, aký tu kedy bol, do projektov - mondays.sk, shopheads.sk, waitwhat.sk, mondaysboost.com a mnoho ďalších.

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú ambície a chcú vybudovať niečo veľké a s časti vlastné, delíme sa totiž o časť ročného zisku so všetkými fulltime kolegami.

Všetko začína predajom, avšak pre teba to tam končiť nemusí.
Každý z našich projektov má ambície a vyžaduje si ambicióznych a zodpovedných ľudí, ktorým ho môžeme zveriť do rúk.
Pridaj sa k nám už dnes a spolu to dokážeme.

O akých zákazníkov máme záujem?

Tvojou cieľovou skupinou budú menšie a stredné firmy, ktoré už majú eshop, alebo web napr.:

- Podnikateľ, ktorý má staré e-shopové riešenie, ktoré ho brzdí v raste.
- E shop potrebuje aktualizácie, ale nemá programátora, ktorý by ho aktualizoval.
- E-shop vytvorený na mieru, ktorý je drahý na údržbu a časovo neflexibilný.
- E-shop, ktorý potrebuje riešiť marketing, ale nemá na to infrašturktúru.

- Firma, ktorá má starý web, alebo zlé riešenie.

- Firma, ktorá nemá vyriešený brand.

Máme za sebou úspešné akvizície ako malých tak aj zabehnutých eshopov. Sú medzi nimi napr. zakovsky.sk, vibestore.eu, delikateso.sk, kubicasport.sk, mtbiker.sk, galfy.sk, w8fitness.com, boel.sk atď.. '

Čo bude tvojou náplňou práce?
- Zodpovednosť za obchodný proces od prvého cold-callu až po uzatvorenie zmluvy.
- Samostatné vyhľadávanie menších a väčších firiem v SK, ktoré podnikajú online.
- Každodenné oslovovanie a jednanie s potenciálnymi zákazníkmi z rôznych segmentov.
- Prezentácia produktu zákazníkovi, konzultácia technických možností a riešenie problémov, s ktorými sa zákazník vo svojom online podnikaní stretáva.
- Úzka spolupráca s Produktovým Manažérom.
- Každodenné používanie obchodného CRM, vďaka ktorému nemusíš držať informácie o zákazníkoch v hlave, ale máš všetko prehľadne na jednom mieste.

- Plat: 1000-1500€ fix (záleží od skúseností) + percentá.
- Home office - väčšinu času.
- Odmeny za odporúčanie kandidáta.
- Školenia podľa vlastného výberu (obchodné, manažérske, marketingové atď....).
- Teambuildingy.
- Kariérny rast.
- Možnosť rozbehnúť vlastný projekt.
- PODIEL NA ZISKU FIRMY!

Informácie o výberovom konaní

V prvom rade by sme okrem životopisu chceli vidieť:
- to ako vidíš samého seba
- čo najťažšie si v živote musel vyriešiť a ako

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nebojíš sa zdvihnúť telefón a aktívne osloviť zákazníka?
Motivujú ťa výsledky a máš poriadny ťah na bránku?
Máš výborné komunikačné schopnosti a vieš jednať s firmou, ktorá má obrat milióny eur, ale aj s podnikateľom, ktorý je iba na začiatku?
Zaujímaš sa o technológie a e-commerce?
Rozumieš základým pojmom online marketingu?
Máš profesionálne a reprezentatívne vystupovanie?

Tak hľadáme práve TEBA!

Sme na ceste dosiahnuť vedúcu pozíciu na trhu a stať sa silným a dôveryhodným partnerom pre všetky firmy, ktoré chcú rásť. Našou prioritou je ponúknuť im komplexné riešenie pre migráciu ich eshopu, poskytnúť im profesionálne poradenstvo a podporu počas celého procesu, vyriešiť marketing a pomôcť im v raste.

V našom portfóliu nájdete agentúry
www.mondays.sk
www.shopheads.sk
www.waitwhat.sk
www.mondaysboost.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4791272  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac