Reagujte bez životopisu
Logo MONBERG, s. r. o.

Asistent/ka - administratívny pracovník/čka

MONBERG, s. r. o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností kandidáta. Po skúšobnej dobe a zapracovaní prehodnotenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Administratívna práca
  • Telefonická a e-mailová komunikácia
  • Spracovanie a distribúcia pošty
  • Tvorba objednávok a ich zasielanie, kontrola došlých dokumentov a ich potvrdzovanie
  • Podpora pri zabezpečovaní personálnej agendy
  • Zapisovanie údajov do databázy
  • Príprava podkladov pre vedenie spoločnosti
  • Asistencia pri tvorbe prezentácií a reportov
  • Plánovanie a organizovanie schôdzok a stretnutí
  • Ďalšie administratívne a personálne úlohy podľa potreby

  • Možnosť profesného a osobného rozvoja
  • Stabilné pracovné miesto
  • Vlastná kancelária
  • Firemný mobilný telefón / PC
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Priama podpora nadriadeného
  • Možnosť rozvíjať sa a kariérne rásť
  • Podľa potreby flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť
  • Administratívne zručnosti
  • Riešenie problémov
  • Tímová spolupráca
  • Flexibilita
  • Adaptabilita
  • Iniciatíva
  • Chuť do práce
  • Proaktívny prístup
  • Počítačové znalosti (MS Office)

MONBERG, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, pôsobiaca na priemyselnom trhu. Zaoberáme sa kompletnými elektromontážnymi a mechanickými montážami v rôznych priemyselných odvetviach. Zameriavame sa na montáže robotických liniek, zapájanie priemyselných rozvádzačov, montážou pneumatických a hydraulických obvodov a automatizáciou.
Naša pracovná činnosť sa v posledných rokoch rozšírila a dnes sme aktívni vo viacerých priemyselných podnikoch v zahraničí a na Slovensku. Viac informácií na webovej stránke: https://monberg.eu/

Kontakt

Kontaktná osoba: Oliver Brilla
Tel.: +421944450811
E-mail: poslať životopis
ID: 4368835  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac