Reagujte bez životopisu

Staň sa súčasťou nášho mladého kreatívneho tímu - Obchodný manažér

Momenty s. r. o.

Sliačska, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiacMzda je orientačná, záleží na dohodnutej spolupráci a zdatnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou nášho tímu mladých tvorcov videí? Hľadáme nadšeného obchodného manažéra, ktorý nám pomôže priniesť naše inovatívne nápady na trh - v skratke predať nás a našu kreatívnu prácu, ponúknuť ju firmám alebo napríklad influencerom.
Neponúkame klasické pracovne miesto, ale podiel na zisku a transparentnosť vo fungovaní firmy.
Ak máš skúsenosti v oblasti obchodu a zároveň miluješ svet videoprodukcie, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Záujem o aktuálne trendy v oblasti videa a sociálnych médií. Kreatívny prístup, prijemne vystupovanie

Tvoríme kreatívne videá & spoty na mieru pre menších aj väčších klientov. Záleží nám nielen na výslednej kvalite, ale aj na znižovaní nákladov spojených s produkciou. Preto veríme, že video má byť dostupné všetkým. Jednotlivcom, menším tímom aj väčším spoločnostiam.
ID: 4776172  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac