Vedenie domácnosti

Mokshawear, s.r.o.

okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

varenie, nakupovanie, upratovanie, pranie.

Pracovná ponuka je zverejnená pre súkromnú osobu.

Ubytovanie a strava zdarma.

800 - 1000 euro práca je vhodnejšia pre ženu, ktorá by viedla domácnosť Angličanovi žijúcemu v peknom, veľkom byte na Hlavnej ulici v Košiciach. Ubytovanie zdarma - vlastná izba. Najlepšie bez záväzkov, keďže sa jedná o časovo náročnú prácu. Telefón dvíha asistent hovoriaci aj po slovensky. O prácu sa môžete uchádzať z celého východného Slovenska. Na pohovor môžeme aj pricestovať do Vášho mesta, alebo Vám preplatíme cestovné náklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme príjemnú a komunikatívnu osobu

Sme spoločnosť zaoberajúca sa širokým portfóliom záujmov. Pre nášho dobrého klienta z Londýna, hľadáme pracovníčku na vedenie domácnosti v Košiciach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1930859  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 EUR/mesiac