Vodič - nákladného vozidla (na TPP alebo Živnosť)

MOKOŠÁK s.r.o.

Zavarská 10/C, Česko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Španielsko, Holandsko, Rumunsko, Luxembursko, Švédsko, Chorvátsko, Slovinsko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
výborné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava tovaru z bodu A do bodu B po celej EÚ,
- vedenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, poveternostné podmienky, dopravnú situáciu a dodržanie všetkých dopravných predpisov,
- kontrola naloženia, vyloženia a zabezpečenia nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla,
- doprava tovaru podľa pokynov dispečera,
- dodržanie pracovného rozvrhu a určenej trasy,
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov.

Informácie o výberovom konaní

Pracovných ponúk je veľa, tá naša je NAJLEPŠIA !

PRI OBOJSTRANNEJ DOBREJ SPOLUPRÁCI PONÚKAME PRAVIDELNÝ PRÍJEM A KOREKTNOSŤ !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu,
- zodpovednosť,
- samostatné myslenie, flexibilita, prispôsobivosť,
- rozhodnosť a odolnosť voči mentálnej záťaži a stresu.

Zrod spoločnosti siaha do roku 2004, kedy bola založená čisto slovenským kapitálom a stala sa tak spoločnosťou, ktorá medzi prvými začala poskytovať expresné prepravy po celej Európskej únii na dodávkach do 3,5 tony. Po desiatich rokoch po položení základného kameňa sa spoločnosť úspešne transformovala z fyzickej osoby na spoločnosť s.r.o.. Naďalej sa dynamicky rozvíja a napreduje a to vďaka kvalitne vykonanej práci a serióznemu prístupu k partnerom a zamestnancom. Staňte sa spokojným zamestnancom našej spoločnosti, ste srdečne vítaný.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2099442  Dátum zverejnenia: 2.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výborné platové podmienky