Zvárač

Modular s.r.o.

Miesto práce
Solivarská 1/A, 080 01 Prešov, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
podľa výkonu od 6 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie oceľových hál

Spolupráca v rámci veľkej zákazky s predpokladom ukončenia vo februári 2017. V prípade nadmernej spokojnosti možnosť ďalšej spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť MODULAR s.r.o. je pobočkou rakúskej spoločnosti Modular GmbH zaoberajúcou sa výrobou a montážou oceľových nezateplených hál. Firma prostredníctvom svojich zamestnancov a partnerov disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti konštrukcie a technológií oceľových konštrukcií. Zakladatelia firmy sa môžu oprieť o know-how získané pri financovaní a riadení viacerých výrobných spoločnosti. Prostredníctvom firmy Modular sa na trh dostávajú haly pre široký okruh používateľov. Inovatívny halový systém modular ponúka oceľové haly a logistické riešenia pre živnostníkov, priemysel, recykláciu, voľný čas a poľnohospodárstvo v kvalite Premium! Od plánovania, ako aj technického poradenstva cez výrobu a montáž, všetko z jednej ruky!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Solivarská 1/A
080 01 Prešov
ID: 2769921   Dátum zverejnenia: 17.10.2016