Kníhkupec

Modrý chodník s.r.o.

Kníhkupectvo Lampáš, Obchodné centrum Vajnoria, Pri starom letisku, 831 07 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
20.05.2015
400 - 600 EUR/mesiac, úväzok 160 hodín mesačne, k platu nadčasy a prémie z tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj, prezentácia, dopytové poradenstvo
- objednávanie a vykladanie tovaru
- vedenie evidencie zásob a inventúra
- práca s elektronickou registračnou pokladnicou
- zvyšovanie kultúry predaja, starostlivosť o predajňu
- tvorba sortimentu a výber ponuky
- kontakt s dodávateľmi
- pravidelný reporting
- vykonávanie ďalších pracovných úkonov podľa pokynov nadriadených

- zľavy pre zamestnancov

Záujemcov poprosíme zaslať životopis na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

maloobchod / retail

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre našu prácu je potrebná samostatnosť, schopnosť budovať si rozhľad.
Motivácia čerpať z rozhovoru s čitateľom, pomáhať ľuďom na ceste ku knihám. Knihy vedieť dobre ponúknuť, vystaviť a pochváliť. Mať cieľ zotrvať medzi knihami istý čas a nájsť v práci svoj koníček aj hodnotové smerovanie. Po čase by Vaša práca mala prinášať radosť a dobré pocity nielen Vám, ale aj zákazníkom, ktorí si vo Vás uchovajú dôveru.

Kníhkupectvo Lampáš s.r.o. - obľúbená sieť menších kníhkupectiev s osobnou atmosférou, podporujúca knižnú kultúru v regionálnom pôsobení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2082136  Dátum zverejnenia: 12.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 600 EUR/mesiac, úväzok 160 hodín mesačne, k platu nadčasy a prémie z tržieb