Vegetariánsky kuchár

Modrá Sova, o.z.

Miesto práce
Nová 93, 90031 Stupava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASSAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod vegetariánskej kuchyne (hlavné jedlá, polievky,šaláty, dresingy, oblohy)
- organizovanie práce pomocného personálu a všetkých výrobných procesov prípravy a výdaja jedál
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál, dodržiavanie noriem a výrobných postupov
- príprava jedálneho lístka a kalkulácia jedál
- sledovanie skladových zásob, objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru
- vyhľadávanie nových receptúra sledovanie aktuálnych trendov v gastronómii
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku (HACCP)

- zabezpečený zdravý stravovací a pitný režim
- práca v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve
- priestor na sebarealizáciu a odborný rast
- dlhodobé a perspektívne zamestnanie

Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu mailom na kontakt: [email protected]
Prípadne bližšie informácie sa dozviete aj na čísle
0903 551 934

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- prax v obore min. 1 rok
- zdravotná a odborná spôsobilosť (ZP, výučný list alebo osvedčenie o skúške z hygienického minima)
- zodpovednosť, spoľahlivosť, kreativita
- samostatnosť a pracovné nasadenie
- zmysel pre detail a čistotu
- dochvíľnosť a flexibilita
- chuť pracovať na sebe a učiť sa nové veci

Občianske združenie Modrá Sova, o.z. podporuje a prakticky uplatňuje životný štýl zohľadňujúci trvalú udržateľnosť, ochranu a úctu k prírode. Aktívne prispieva k rozvoju jedinečných sociálnych vzťahov založených
na vzájomnej pomoci, dôvere a spoločných postupoch. Prevadzkuje vegetariánsku kuchyňu Makovice v Stupavskom parku.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3135366  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou