IT špecialista

Mobis Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT Podpora výrobného systému (MES)
Správa SW (Visual Studio + SVN, SQL Management Studio, Redmine):
  • úprava a management existujúcich aplikácií,
  • Vývoj nových aplikácií.
Používané technológie:
  • .NET C#, MS SQL Server, HTML5, Xamarin
Správa HW (výmena, preinštalovanie a pod.):
  • priemyselné PC,
  • tlačiarne štítkov a laserové,
  • čítačky čiarových kódov,
  • PDA prenosné terminály.
Trojzmenná prevádzka
Čiastočná IT podpora pre kanceláriu (Windows 7 a MS Office)

  • zaujímavé platové ohodnotenie, platový rast
  • bezplatná doprava firemnými autobusmi,
  • odmeny a bonusy (kvartálne, polročné, ročné)
  • možnosť vzdelávať sa v zahraničí s podporou spoločnosti.

V prípade ak neuvediete nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov, tieto budú následne skartované.
Podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam týmto súhlas na spracovanie a uchovanie mojich osobných údajov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania spoločnosti Mobis Slovakia s..r. o., Mobis ulica 1, 013 02 Gbeľany. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tym, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie.

Vaša žiadosť a poskytnuté osobné údaje budú v spoločnosti evidované po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Zároveň Vás žiadame o zasielanie prípadných zmien Vašich osobných údajov počas uvedeného obdobia. Kópie úradných dokladov, ktoré obsahujú Vaše osobné údaje nezasielajte.
Pokiaľ bude Vaša žiadosť posúdená ako bezpredmetná, to znamená, že nespĺňate požadované kritéria, budú Vaše osobné údaje zlikvidované okamžite.

Odpovedáme iba vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosť s inštalovaním počítačov,
  • skúsenosť s MS WIN 2003,2008, MS EXCHANGE, UNIX výhodou.

Predpoklady pre MES:
  • výhodou je znalosť .NET (C#) a MS SQL
  • skúsenosti s HW (BC skenery, dot-matrix, tlačiarne, automatizačnoými technológiami) + SW

MOBIS Slovakia s. r. o., jeden z najväčších kórejských dodávateľov pre automobilový priemysel, sídli spoločne s Kia Slovakia na takzvanej zelenej lúke v Gbeľanoch, kde kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy. Spoločnosť bola založená vo februári 2004 a v máji 2006 boli dokončené výrobné linky a zariadenia. V novembri 2006 spoločnosť Mobis Slovakia začala vyrábať a dopĺňať tri kľúčové moduly pre automobily Kia.
Mobis Slovakia zohráva v strednej Európe kľúčovú úlohu, aby sa stal vedúcim svetovým automobilovým priemyslom v 21. storočí tým, že vstúpil do skupiny 10 najlepších svetových výrobcov ako zástupca kórejského výrobcu náhradných dielov.

Mobis Slovakia s.r.o in tandem with Kia Slovakia move to build a plant in Slovakia to aggressively advance into the European market. Hyundai Mobis established Mobis Slovakia (MSS) to supply modules and bumpers to locally manufactured Kia Slovakia on a Just In Sequence (JIS) & Just In Time (JIT) basis. The corporation was established in February 2004 and in May 2006 production lines and facilities were completed. In November 2006 Mobis Slovakia began producing and suppluing three key modules for Kia cars manufactured by Kia Slovakia to advance into the European market. Mobis Slovakia is doing a key role in central Europe to lead the world auto parts industry of the 21st century by entering the group of the global top 10 as the representative Korean parts manufacturer.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Brijáková
Tel.: +421415158171
E-mail: poslať životopis
ID: 2991345  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou