Administratívna pracovníčka

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
Sobôtka 5116/3, Rimavská Sobota
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude kancelárska práca ako vystavovanie faktúr, spracovávanie objednávok, vybavovanie reklamácií, kontakt so zákazníkmi, administratíva.

Sme slovenská, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť na trhu mobilnej komunikácie, ale pôsobíme aj v ostatných krajinách EU. Zaoberáme sa príslušenstvom na mobilné telefóny. Sme na tomto trhu už 16 rokov a svoju prácu odvádzame kvalitne, preto patríme medzi najlepších. Neustále sa vyvíjame, rozširujeme a rastieme, preto potrebujeme stále nových ľudí.
Požadujeme tvrdú a dobre odvedenú prácu, ale ponúkame za to možnosť férového ohodnotenia za vopred jasných pravidiel hry. Ponúkame možnosť pracovať v mladom kolektíve. Vážime si pracovitých ľudí, a preto sa o nich dobre staráme.

Svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou a poznámkou administratívny pracovník zasielajte na adresu: kariera@mobilnet.sk.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

• prax
• Microsoft Excel aktívny užívateľ
• administratívne znalosti: fakturácia, hospodárska korešpondencia
• zodpovednosť, samostatnosť, serióznosť, lojalita

Sme úspešná veľkoobchodná a distribučná spoločnosť v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Pôsobíme na Slovensku, Maďarsku, Čechách, Poľsku a v Rumunsku. V našej spoločnosti veríme, že kvalitné výrobky sú vyjadrením úcty k zákazníkovi, rešpektu k remeslu a snahy neustále sa zlepšovať. Aj za týmto účelom hľadáme do našich radov ľudí, ktorí dokážu pracovať kvalitne a flexibilne v oblasti obchodu a neboja sa nových výziev. Požadujeme tvrdú a dobre odvedenú prácu, ale ponúkame za to možnosť férového ohodnotenia za vopred jasných pravidiel hry. Ponúkame možnosť pracovať v mladom kolektíve. Vážime si pracovitých ľudí, a preto sa o nich dobre staráme.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sobôtka 5116/3
979 01 Rimavská Sobota

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806519   Dátum zverejnenia: 10.11.2016