Obchodný zástupca pre Východné Slovensko

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si mladý, výrečný, rád cestuješ po Slovensku a myslíš si, že si aj šikovný? U nás môžeš nájsť to čo hľadáš. Uplatnenie v práci a vlastnú kariéru s možnosťou rýchleho rastu. Sme slovenská, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť na trhu mobilnej komunikácie, ale pôsobíme aj v ostatných krajinách EU. Zaoberáme sa príslušenstvom na mobilné telefóny. Našim záujmom sú obchodné domy a mobilní operátori, ale aj hotely, čerpacie stanice a nezávislí predajcovia mobilných telefónov. Sme na tomto trhu už 16 rokov a svoju prácu odvádzame kvalitne, preto patríme medzi najlepších. Neustále sa vyvíjame, rozširujeme a rastieme, preto potrebujeme stále nových ľudí. Tvojou úlohou budú pravidelné návštevy stálych odberateľov a zákazníkov, prezentácia produktov a noviniek zákazníkom, spracovávanie objednávok, vybavovanie reklamácií a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi.

Požadujeme tvrdú a dobre odvedenú prácu, ale ponúkame za to možnosť férového ohodnotenia za vopred jasných pravidiel hry. Ponúkame možnosť pracovať v mladom kolektíve. Vážime si pracovitých ľudí, a preto sa o nich dobre staráme.

Svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou a poznámkou Obchodný zástupca pre Východné Slovensko zasielajte na adresu kariera@mobilnet.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• serióznosť, lojalita, samostatnosť a zodpovednosť, príjemné a profesionálne vystupovanie, ústretovosť, obchodný duch
• dobrá znalosť B2B segmentu
• vodičský preukaz typu B, prax min. 2 roky

Sme úspešná veľkoobchodná a distribučná spoločnosť v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Pôsobíme na Slovensku, Maďarsku, Čechách, Poľsku a v Rumunsku. V našej spoločnosti veríme, že kvalitné výrobky sú vyjadrením úcty k zákazníkovi, rešpektu k remeslu a snahy neustále sa zlepšovať. Aj za týmto účelom hľadáme do našich radov ľudí, ktorí dokážu pracovať kvalitne a flexibilne v oblasti obchodu a neboja sa nových výziev. Požadujeme tvrdú a dobre odvedenú prácu, ale ponúkame za to možnosť férového ohodnotenia za vopred jasných pravidiel hry. Ponúkame možnosť pracovať v mladom kolektíve. Vážime si pracovitých ľudí, a preto sa o nich dobre staráme.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sobôtka 5116/3
979 01 Rimavská Sobota
ID: 2434292   Dátum zverejnenia: 26.9.2016