Lektor zábavně-vzdělávacích programů pro MŠ a ZŠ

Mobilné planetárium

Miesto práce
Počernická, 96, 108 00 Praha 10, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
30.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nové pobočky Mobilného planetária hledáme nového kolegu. Tento kolega bude součástí unikátního projektu, který využívá mobilních nafukovacích stanů, které jsou využívány za účelem projekce, jako v klasickém planetáriu. V tomto planetáriu dětem mateřských a základních škol vysvětlujeme fungování vesmíru a snažíme se je nadchnout pro studium technických oborů.
1. odcestování na místo projekce (nejčastěji tělocvična základní školy)
2. příprava projekční techniky (technicky nenáročná - 30 min)
3. organizace příchozích skupin a až hodinový program s kombinací výkladu/filmů/ukázek
4. vyúčtování s objednavatelem
5. cesta domů a následný report z akce
Kalendáře jsou již téměř plné! Nabízíme práci na každý den. (možná i kombinace uchazečů o pozici)

Zamestnanecké výhody, benefity

- Netradiční, zábavná kreativní práce, která Vás prostě musí bavit. :-)
- Velmi zajímavé finanční ohodnocení, které může samozřejmě růst s kvalitou odvedené práce.
- Práce v odvětví, které má smysl.
- Cestování po regionu

Informácie o výberovom konaní

NEZBYTNÝ JE VLASTNÍ AUTOMOBIL NEBO JEHO OBSTARÁNÍ - proplácíme dopravu 15 centů/kilometr

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

učitelství, přírodní vědy, astronomie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- komunikativnost
- pozitivní přístup
- milé a reprezentativní vystupování
- zájem o vesmír a přírodní vědy
- touha se neustále učit nový věcem
- kreativita a vtip jsou velkým plusem

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme nezisková vzdelávacia organizácia, ktorá už 5 rokov pôsobí na českom a teraz už viac ako tri roky na slovenskom trhu. Snažíme sa zábavnou formou popularizovať prírodné a astronomické vedy v akejkoľvek vekovej kategórii. Naša pôsobnosť je predovšetkým v materských, základných a stredných školách v každom kúte republiky. Pomocou mobilnej techniky nafukovacích premietacích stanov sme schopní behom 30 minút vytvoriť deťom, ale i dospelým pocit, že sú v kamennom planetáriu. A nemusia pritom nikam cestovať!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2986505  Dátum zverejnenia: 13.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1300 EUR