Drevársky technik

Mobilier Design, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany 921 01, Banka, Cesta J.Alexyho č.2, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreslenie stolárskych a čalúnnických výrobných výkresov, kalkulácie, normovanie, spolupráca pri vývoji a výrobe nových výrobkov.

Ponúkame dobré pracovné podmienky a možnosť odbornej sebarealizácie

Prosíme, aby sa hlásili iba uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačne požiadavky, nakoľko sa jedná o odbornú pracovnú pozíciu na technickej príprave výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevárstvo, Nábytok, Konštrukcia nábytku

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ponúkaná práca je vhodná pre odborníka s drevárskym vzdelaním, so záujmom o čalúnnickú výrobu, technológiu, konštrukcie výrobkov, inovácie a sledovanie trendov vo výrobe nábytku.

Mobilier Design, s.r.o. patrí k popredným výrobcom čalúneného nábytku v SR. Sedací nábytok predávame v tuzemsku a exportujeme do krajín EU, najmä do Nemecka. Na trhu pôsobíme od roku 1991 a ponúkame široký sortiment sedačiek, kresiel, postelí a rôznych lavíc, čalúnených solitérov. Sme špecialistom na výrobu objektového čalúneného nábytku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 278644  Dátum zverejnenia: 14.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou