Drevársky inžinier/ manažér výroby

Mobilier Design, s.r.o.

Miesto práce
Banka, okr.Piešťany, Trnavský kraj, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a organizovanie práce v čalúnnickej a stolárskej prevádzke, určovanie
technologických postupov, normovanie spotreby práce, kreslenie výrobných výkresov.

Možnosť osobnej a odbornej sebarealizácie. Práca v jednozmennej prevádzke, teplé obedy na pracovisku, príjemné pracovné prostredie, stabilná spoločnosť.

Podnik sa špecializuje najmä a zákazkovú výrobu čalúneného nábytku, vyrábame veľa atypov a hľadáme pracovníka, ktorý má záujem na sebe pracovať, neustále sa vzdelávať a sledovať trendy vo výrobe nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

TU vo Zvolene, SPŠ drevárska, štúdium zamerané na konštrukciu a technológiu výroby nábytku.

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pre plánovanie výroby sú potrebné nadpriemerne dobré organizačné schopnosti, abstraktné a logické myslenie. Od uchádzača očakávame komunikatívnosť, ideálne sú pracovné skúsenosti s úspešným riadením pracovného kolektívu.

Mobilier Design, s.r.o. patrí k popredným výrobcom čalúneného nábytku v SR. Sedací nábytok predávame v tuzemsku a exportujeme do krajín EU, najmä do Nemecka. Na trhu pôsobíme od roku 1991 a ponúkame široký sortiment sedačiek, kresiel, postelí a rôznych lavíc, čalúnených solitérov. Sme špecialistom na výrobu objektového čalúneného nábytku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 172010  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou