Operátor výroby ( Žilina ) - možnosť práce pre brigádnikov aj na TPP

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Cestárska 1, Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550-900 Eur brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

operátor výroby je zodpovedný za obsluhu výrobných zariadení, zabezpečuje plynulý chod liniek, a tým i výroby.
Práca je vykonávaná v 3-zmennej prevádzke.

Druh pracovného pomeru: TPP/brigádne
•Práca je vhodná najmä pre mužov (zriedkavo i pre ženy)

*(Pre šikovnejších operátorov je v ponuke i pozícia: „kontrolór kvality“. Pre danú pozíciu platia rovnaké podmienky, práca je vykonávaná v rovnakej fabrike, len na inom oddelení. Na túto pozíciu sú veľkým pozitívom predchádzajúce skúsenosti na pozícii

*obsadzované sú aj pozície pre zváračov

- práca na trvalý pracovný pomer,
- nárok na zákonné príplatky: príplatok za prácu v noci, za prácu nadčas, za prácu vo sviatok,
- stravné lístky za každý odpracovaný deň,
- nárok na čerpanie dovolenky,
- možnosť získať dochádzkový, produktívny a výkonnostný bonus,
- vyplácanie 13. platu,
- možnosť zálohových platieb,
- preplácame zdravotnú prehliadku,
- finančné poradenstvo,
- lojálny prístup zo strany agentúry

V prípade záujmu nám preposielajte Vaše životopisy na email : [email protected] alebo telefonicky na 0903199901 / 0944087044 ohľadne dohodnutia si termínu osobného pohovoru,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

výrobný podnik, ktorý je subdodávateľom v automobilov priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2628614  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-900 Eur brutto/mesiac