Práca pre elektrikárov na TPP do Nemecka a Holandska. Potrebná znalosť jazyka a prax. (2000 Euro/mesačne netto + ubytovanie zdarma)

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
priebežne
od 10.35 - 13,5 EUR/hod.brutto + príplatky od 35 do 50 EUR/prac.deň (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca bežne zahŕňa jednoduché elektro-inštalácie a elektro-montáže rozvodov na novostavbách, no máme možnosti aj pre industriálnych elektrikárov na inštaláciu rôznych strojov a zariadení či zapájanie rozvodných skríň podľa príslušných schém v priemyselných objektoch.

Možné je i obsadenie dvojíc či menších skupiniek, pričom znalosť nemeckého jazyka minimálne u jedného z danej dvojice (skupinky) musí byť aspoň mierne pokročilá a musia byť "pojazdní" (teda mať k dispozícií aspoň jeden automobil).

Ponúkaný plat : od 10,50 EUR/hodina (brutto) + príplatky od 35 do 55 EUR/prac.deň (netto) -podľa lokality a typu zákazky

Pre priemyselných elektrikárov (skúsenejších) máme možnosť obsadenia za výhodnejších podmienok ako na území Nemecka tak i v Holandsku.
Platové podmienky pre priemyselných elektrikárov:
od 2000 Euro mesačne netto vrátane zabezpečeného ubytovania.

Všeobecné požiadavky na priemyselného elektrikára do Holandska či Nemecka :
• Mať príslušné vzdelanie na výkon práce; kópia profesionálneho certifikátu by mala byť v priložená k životopisu.
• Aspoň 4 roky skúseností v obore a nie dávnejšie než 10 rokov späť
• Chcieť pracovať v zahraničí (západoeurópske krajiny).
• Každý jeden uchádzač musí mať znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.
• Chcieť pracovať, cestovať či deliť sa o izbu s tímovým kolegom; snažíme sa zorganizovať samostatné izby (pre jedného), ale to nieje vždy možné, takže pracovníci by mali akceptovať aj ubytovanie v dvojposteľových izbách (samozrejme v oddelených posteliach)
• Každý tím musí mať vlastné auto. Tím je maximálne 2 pracovníci. Pracovníci môžu vycestovať aj samostatne, ale financie na cestovné sú rovnaké. Cestovanie pomocou hromadnej dopravy do práce nieje v holandsku možné.
• My zorganizujeme a zaplatíme ubytovanie pre všetkých zamestnancov v okruhu maximálne 30 km od práce. Ak si pracovníci nájdu vlastné ubytovanie –dostávajú na každý pracovný deň k výplate 20 Euro naviac.

Viac info aj na www.mobilepersonnel.eu

-pracovná zmluva pod nemeckou spoločnosťou na dobu neurčitú
-práca zabezpečená celoročne
-možnosť čerpania záloh už po prvom odpracovanom týždni
-príplatky/diéty na pracovný deň (na pokrytie nákladov na stravu, ubytovanie, cestovné a pod. -od 35 do 55 EUR/prac. deň netto)
-profesionálny servis a asistencia počas vycestovania zdarma (včetne prípravy cestovných plánov, zabezpečenie ubytovania a pod.)

Potrebné je nám poslať Váš životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku + oskenované vyhlášky.
Dodatočne uviesť informácie do emailu:
1.) či máte k dispozícií automobil na vycestovanie
2.) úroveň Vášho nemeckého/anglického jazyka a
3.) či máte kolegu, s ktorým by ste chceli prípadne nastúpiť
4.) kedy môžete nastúpiť (vycestovať)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká spoločnosť obsadzujúca personál do viacerých stavebných a strojárskych firiem po celom území Nemecka (príp.tiež Holandska).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- flexibilný na lokalitu umiestnenia v Nemecku/Holandsku
- znalosť nemeckého / anglického jazyka aspoň mierne pokročilo
- výhodou je mať k dispozícií automobil
- predošlá prax minimálne 2 roky
- financie potrebné na vycestovanie (cca 150-200 Euro)

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2329915  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 10.35 - 13,5 EUR/hod.brutto + príplatky od 35 do 50 EUR/prac.deň (netto)