Práca pre kuchárov vo Veľkej Británii (Cooks & Chefs jobs in UK) -Potrebná znalosť anglického jazyka.

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
7 GBP/hodina, upresnené podľa pozície kuchára

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v kuchyni pri príprave pokrmov v hoteloch na území Veľkej Británie, pričom bližšie špecifikácie závisia od konkrétnej pozície a zaradenia. Obsadzujeme všetky kategórie kuchárov (Commis Chef, Sous Chef, Chef de partie či Head Chef) a to po celom území Veľkej Británie -okrem Írska.

-dlhodobá a dobre platená práca- od 7 GBP/hod (pri kucharoch na nižších pozíciach)
-nízke náklady na stravu a ubytovanie
-asistencia a profesionálny servis počas celej doby kontraktu
-ubytovanie zabezpečené priamo na danom hoteli alebo (napr. v prípade reštaurácie) -v tesnej blízkosti zamestnávateľa za výhodných podmienok.
-možný kariérny rast

Životopisy v anglickom jazyku nám preposieľajte na : [email protected] . Náasledne Vás budeme kontaktovať ohľadne stanovenia si termínu osobného pohovoru či pohovoru cez Skype.
V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte telefonicky na 0903199901 či 0944087044.
Ďaľšie informácie o našich ponukách do Veľkej Británie nájdete aj na www.mobilecollege.sk (Prípadne tiež možnosti kvalifikovaných prac.obsadení do Nemecka na www.mobilepersonnel.eu )

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely a reštaurácie na území Veľkej Británie (okrem Írska).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

-mať financie potrebné na vycestovanie - cena programu + doprava do Veľkej Británie (cca 350 Euro)
-znalosť anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni
-mať predošlú prax min.1 rok, chuť pracovať a byť zodpovedný

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2151988  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 GBP/hodina, upresnené podľa pozície kuchára