Au-pair / live-in carer : Opatrovateľ starších ľudí do Anglicka. Potrebná znalosť anglického jazyka. Predošlá prax výhodou -nie podmienkou.

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Veľká Británia
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2400 GBP/mesiac, upresnené v texte inzercie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Au-pair (Live-in-carer) / opatrovateľov starších ľudí do Anglicka aj Nemecka. Potrebná znalosť jazyka príslušnej krajiny na komunikatívnej úrovni. Ubytovanie aj strava zabezpečená plus zaujímavé platové ohodnotenie /dohodnuté po pohovore s konkrétnym zamestnávateľom/rodinou (Nemecko).

Podmienky práce opatrovateľa v Anglicku:
Po absolvovaní Skype pohovoru s našou agentúrou absolvujú vhodní uchádzači taktiež krátky Skype pohovor priamo s manažérom spoločnosti z Anglicka.

Pred uvedeným pohovorom je potrebné si pripraviť nasledovné dokumenty :
1) životopis v anglickom jazyku s fotografiou
2) kópia pasu
3) kópia občianského preukazu
4) kópia vodičského preukazu (ak má)
5) 5 ročná história adresy bývania
6) výpis s registra trestov s prekladom do anglického jazyka
7) kópia rodného listu s prekladom
8) referencie z predošlej práce s prekladom (výhodou)
9) vyplnený formulár (Application Form / Mandatory Information form)
10) About Me – O mne (dokument napísaný kandidátom o jeho skúsenostiach, osobnosti, záľubách, o tom čo má a nemá rád a prečo si myslí, že je vhodným uchádzačom o danú pozíciu.

Vhodní uchádzači si následne zakúpia letenky do Bristolu.
Doporučené je si so sebou vziať hotovosť £250-300 na úvodné výdavky po príchode do Anglicka.

Prvých 6 dní tréningu sú platené £6.50/hod. (každý uchádzač, ktorý neprejde tréningom dostane ďaľší tréning.)

Po tréningu £400-600 / týždeň brutto –v závislosti od klienta.
Ubytovanie aj strava (2xdenne) je poskytnutá zdarma, pričom kandidát pripraví túto stravu sebe aj klientovi.
Užívateľ služieb môže požiadať kandidáta riadiť ich auto, pričom kandidát za palivo alebo poistenie neplatí.
Kandidát má nárok na 2 hodiny voľného času každý deň.
Pokiaľ sa kandidát presúva medzi klientmi –spoločnosť mu hradí aj tieto náklady.

- stabilná a dobre ohodnotená práca
- garancia dodržania pracovných podmienok, profesionálny servis a asistencia počas doby vycestovania (vrátane výberu vhodnej letenky či prípravy cestovného Itinerára.

Informácie o výberovom konaní

Proces umiestnenia:
Po tom, čo uchádzač po pohovore s manažérom obdrží a podpíše ponukový list (offer letter) –pričom všetky potrebné dokumenty boli doručené – opatrovateľská spoločnosť informuje kandidáta o dátume, na ktorý si môže zakúpiť letenku do Bristolu.
Po prílete kandidáta do Bristolu spoločnosť zabezpečí odvoz taxíkom z letiska do predplateného ubytovania. Kandidát následne absolvuje potrebný tréning a spoločnosť mu taktiež bude asistovať pri vybavení bankového účtu a karty poistenca (national insurance number).
Po tréningu podpíše kandidát kontrakt s opatrovateľskou spoločnosťou. (min. na 6 mesiacov).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť poskytujúca vo svojom okolí opatrovateľské služby pre seniorov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-vhodní kandidáti musia mať dobrú úroveň angličtiny, najlepšie nejaké predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním starších ľudí (príp. v zdravotníctve) a byť flexibilní čo sa týka pracovnej doby.
-dobrú úroveň anglického alebo nemeckého jazyka.
-aspoň základnú znalosť práce s počítačom
-byť trpezlivý, zodpovedný, ústretový, ochotný, chápavý a pracovitý
-rozumieť práci Live-in-care práci a povinnostiam ktoré zahŕňa

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2100672  Dátum zverejnenia: 3.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 2400 GBP/mesiac, upresnené v texte inzercie