Predajca – Sales

Mobile Outfitters s.r.o.

Miesto práce
Lamač - BORY MALL, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
27.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700netto+prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi
Predstavenie a ponuka produktov spoločnosti
Vymeranie produktu podľa zariadenia zákazníka
Kvalitná inštalácia tovaru na zariadenie zákazníka
Príprava objednávky tovaru , príjem tovaru , zhodnotenie množstva a kvality

Platba vždy včas, prémie – provízie
Kultúrne a príjemné pracovné prostredie
Mladý veselý kolektív (4, 5 pracovníkov )
700netto + prémie
Jedlo-ticket

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku a žiadosť posielajte elektronickou formou a emailovú adresu :
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe
Prax v obore predavač, služby, na podobnej pozícii
Vynikajúce komunikačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
Príjemná komunikácia a vystupovanie.

Naša spoločnosť je súčasťou medzinárodnej franšízy s viac ako 10 ročnou históriou, so sídlom v USA. Venujeme sa výrobe unikátnych a medzinárodne ocenených ochranných fólií, ktoré sú aplikované na smartfóny, laptopy, tablety, hodinky a mnoho ďalších. Spoločnosť je prítomná v 70 krajinách, vo viac než 700 prevádzkach vo svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3019488  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700netto+prémie