Predajca mobilných telefónov a príslušenstva

mobil online, s.r.o.

Miesto práce
mobil online, s.r.o., Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
550 € , základ + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste aktívna/y a komunikatívna/y ? Máte vzťah k elektronike a viete sa o svoje znalosti podeliť? Jedinečná príležitosť stať sa súčasťou tímu mobilonline.sk!

Pracovná náplň:
- aktívna obsluha, predaj tovarov a služieb zákazníkom
- poskytovanie poradenstva
- starostlivosť o predajňu, manipulácia s tovarom
- vedenie administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom
- ďalšie činnosti podporujúce predaj
- uzatváranie splátkových zmlúv

- zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie (základ + odmeny z predaja, )
- práca s najnovšími technológiami v mladom a veselom kolektíve
- zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment
- firemné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Spoločnosť mobil online s.r.o. pôsobí na trhu s mobilnými technológiami a príslušenstvom už od roku 2001. Naše dlhoročné odborné skúsenosti dopĺňame kvalitným a rýchlym servisom a službami.
Najmä náš zodpovedný pro-zákaznícky prístup nám zabezpečil popredné miesto v predaji, výkupe a servise mobilných telefónov a príslušenstva v rámci celého Slovenska.
V súčasnosti prevádzkujeme 26 kamenných predajní a 5 e-shopov, vďaka ktorým môžeme našim zákazníkom poskytnúť skvelé zázemie a super ceny. V rámci predaja a servisu spolupracujeme so všetkými významnými značkami ako napr. Lenovo, Samsung, Nokia, Sony, HTC, LG, Motorola, Huawei, ZTE a mnoho dalších.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Novohradská
984 01 Lučenec
www.mobilonline.sk
ID: 2817697   Dátum zverejnenia: 21.11.2016