Manažer divize zahradní techniky zn. GARDENA

MOBI spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Husqvarna hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici Manažer týmu divize zahradní techniky značky GARDENA.

Značka Gardena patří ke skupině Husqvarna od roku 2007. Gardena była založena v roce 1961 a během několika desetiletí se stala velmi významným výrobcem inteligentních produktu a systémů pro péči o zahradu.

Gardena nabízí ve svém portfoliu výrobky od zavlažovacích systémů a čerpadel přes péči o trávník, stromy a keře až po zahradní nářadí. Tajemství úspěchu leží ve velké inovační síle značky a v jejím přístupu k prodeji a silnemu marketingu.

Zaujme-li Vás naše pozice, nezapomeňte, prosím, odpovědět na otázky uvedené na konci inzerátu.

Pracovní náplň:

  • Rozvíjení vztahů se stávajícími obchodními partnery
  • Jednání s klíčovými zákazníky
  • Příprava obchodní strategie divize a její plnění pro Českou a Slovenskou republiku
  • Sestavování ročního plánu tržeb/obratu, nákladů a zisku a jejich sledování
  • Akvizice nových zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce a komunikace s ostatními divizemi v České republice a na Slovensku
  • Komunikace s centrálou v Německu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe obchodního či technického směru
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka
  • Zkušenosti v Key Account Managementu
  • Stresovou odolnost, logické myšlení, ochotu učit se nové věci
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Znalost sortimentu zahradní techniky výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Možnost být u výrazného rozvoje jedné z divizí
  • Vedoucí pozici v malém týmu (5 lidí)
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Nadstandardní benefity

Životopisy spolu s motivačním dopisem prosím zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře. Do motivačního dopisu nám prosím odpovězte na níže uvedené otázky.

Otázky pro Vás:

• Čím Vás oslovila námi nabízená pracovní pozice?
• Máte zkušenosti na obdobné pracovní pozici?

• Co víte o značce Gardena?

Za Vaše nabídky předem děkujeme. Všem uchazečům odpovíme.

Horáková Blanka, externí personalista společnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3116783  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.