Montážnik/montér nábytku a kuchýň

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných remeselníkov s praktickou skúsenosťou montovania kuchynských a nábytkových zostáv!

Práca zahrnuje aj nakládku a vykládku tovaru u zákaznika.

Ponúkame:
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • dlhodobú spoluprácu
  • zamestnanecké zľavy
  • diety netto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Požiadavky:

  • prax v obore, samostatnosť
  • profesionálny prístup, flexibilita, nasadenie a pracovitosť
  • vodičský preukaz skupiny B a C je výhoda.
  • oceníme skúsenosť so zameriavaním kuchýň
  • dobrý zdravotný stav je podmínkou
  • osvedčenie pre zapájanie elektrospotrebičov §23 Vyhl. 508/2009 Z. z. velikou výhodou!!!!

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Brožová
E-mail: poslať životopis
ID: 2531515  Dátum zverejnenia: 1.12.2016