Pokladník / Pokladníčka

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Alfou a omegou Vašej každodennej činnosti je práca s ľuďmi, tovarom a registračnou pokladňou - príjem platobných kariet, peňazí...

  • komunikácia so zákazníkom
  • práca s registračnou pokladňou a terminálom
  • zodpovednosť za finančný schodok
  • udržiavanie čistoty a vzhľadu pokladne
  • vybavovanie reklamácií

Príspevok na stravovanie, zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Uvítame pozitívne naladené osobnosti túžiace po dlhodobej spolupráci.

Orientácia na zákazníka
Odolnosť voči stresu
Prax v odbore
Matematické a logické myslenie
Profesionálny prístup, flexibilita, nasadenie a pracovitosť

Iné výhody:
  • Práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Zamestnanecké zľavy

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Brožová
E-mail: poslať životopis
ID: 2233771  Dátum zverejnenia: 24.8.2015