Predavač/ka nábytku

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Rožňavská 32, 821 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Möbelix-tímu hľadáme PREDAVAČA/KU NÁBYTKU.
Naši predavači nábytku sú výnimoční, radia zákazníkovi s výberom nábytku, plánujú s ním zostavy, ktoré dokážu zakomponovať do popísaného interiéru a vybrať k nim vhodné doplnky. Snažia sa zrealizovať zákazníkovi predstavy a pomáhajú jeho sny uviesť do reality.

Utužují dôveru zákazníka v Möbelix a jeho silný schopný tím.

Ponúkame:

  • finančné ohodnotenie v závislosti na osobnom výkone

  • zázemie stabilnej firmy

  • pri všeobecnej spokojnosti zaručujme nielen náš, ale aj Váš rýchly všestranný rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požadujeme:

  • výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s predajom nábytku

  • časovú flexibilitu

  • priestorovú predstavivosť

  • praktickosť

  • pozitívny a profesionálny prístup

  • cit pre zákazníka

  • zručnosť - montáže nábytka

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Brožová
E-mail: poslať životopis
ID: 1235756  Dátum zverejnenia: 16.3.2015