Full Stack Developer – React a .NET

MNB s. r. o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
2 500 - 4 000 EUR/mesiacVýška mzdy je predmetom dohody na osobnom stretnutí vo finálnom kole výberu a závisí od seniority kandidáta/kandidátky a predchádzajúcich skúseností na konkrétnych projektoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MNB Solutions je prémiový dodávateľ v oblasti vývoja bespoke korporátnych riešení. Do nášho dev-tímu v Košiciach hľadáme full stack developera, ktorý zdieľa naše hodnoty a má dobré znalosti z frontendového vývoja (React) s presahom do back endu (C# a ASP.NET Core 8).

Čo bude náplňou Tvojej práce a aké budú Tvoje zodpovednosti?
• Budeš navrhovať, vyvíjať a udržiavať front-end a back-end časti našich webových aplikácií v nasledovných technológiách:
o FE technológie React, HTML, CSS, JavaScript
o BE technológie C#, .NET 8, Rest API
o Aplikačná infraštruktúra Microsoft Azure, DevOps, Power Platform
• Písať čistý, udržiavateľný a dobre zdokumentovaný kód
• Spolupracovať so skúseným tímom na návrhu a implementácií nových funkcií
• Optimalizovať výkon a UI/UX aplikácií na základe klientských brand manuálov
• Aktívne sa podieľať na technických stretnutiach a ovplyvňovať stratégiu vývoja produktov
• Podieľať sa na revíziách kódu s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu všetkých riešení a ich súlad s best practices
• Byť súčasťou tímu, ktorý má u klientov status prémiového dodávateľa

• Odmeňovací systém, ročný performance bonus a každoročné prehodnocovanie platu
• Práca s najmodernejšími technológiami, frameworkami a cloudovými riešeniami
• High-end/prémiové hardwarové vybavenie
• Flexibilná pracovná doba a možnosť home office
• Office v moderných priestoroch a s 85’’ telkou
• Firemné akcie & family days team buildingy 2x ročne
• Podpora športových aktivít a zdravého životného štýlu
• Plánujeme kúpiť apartmán v Peniche (Portugalsko), na surfing work-ations
• Práca pre nadnárodných korporátnych klientov
• Aktívne využívanie cudzích jazykov na dennej báze (primárne DE ale aj AJ)
• Podpora vzdelávania – certifikácie, jazykové vzdelávanie, osobnostný rast
• Možnosť kariérne vyrásť do pozície Solutions Technical Lead, perspektívne Solutions Architect
• Priame ovplyvňovanie chodu spoločnosti a stratégie vývoja produktov
• Práca vo výbornom tíme, v ktorom sa všetci vzájomne podporujeme a posúvame vpred
• Možnosť veľa sa naučiť, prejsť si viacerými projektami a technológiami v kratšom období
• Priateľská a rodinná kultúra
• Atmosféra malej firmy pracujúcej pre veľkých zahraničných klientov
• Možnosť vycestovania do zahraničia za klientami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Kvalifikácie:

• Bakalársky titul v oblasti informatiky, informačných systémov alebo súvisiacom odbore.
• Minimálne 3 roky skúseností s vývojom webových aplikácií.
• Dobré znalosti v jednom z hlavných frontendových frameworkov (React, Angular, Vue) a technológií ako HTML, CSS, JavaScript.
• Dobrá znalosť C# a ASP.NET Core.
• Schopnosť adaptovať sa na najnovšie technológie a ochota učiť sa.
• Proaktívny prístup k riešeniu problémov, schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu.
• Komunikatívna angličtina, výhodou znalosť nemeckého jazyka alebo ochota sa ho učiť.

Ak si človek, ktorý:

• Miluje nové výzvy a prácu na projektoch pre medzinárodných klientov.
• Vyhľadáva spoluprácu v dynamickom tíme plnom športových nadšencov.
• Identifikuje sa s našimi firemnými hodnotami a riadi sa heslom „consider it done“.
• Vyniká precíznosťou, samostatnosťou, zodpovednosťou, flexibilitou a nebojí sa nových výziev.

Pripoj sa k nášmu tímu!

V MNB Solutions neponúkame len prácu, ale misiu - vytvárať moderné prémiové IT riešenia, ktoré menia svet. Ak sa vidíš ako súčasť tímu, kde tvoja práca má skutočný impact, neváhaj, pošli nám tvoj životopis a pridaj sa do našej rodiny.

MNB Solutions is a premium IT service provider where we combine a "people first" philosophy with deep IT expertise. Our team specializes in creating innovative digital solutions in an international corporate environment. Our work ranges from transforming complex business scenarios into simplified and user-friendly IT solutions, to cloud development, process automation and AI implementation.

Our Core Values:

• Highest Standards: Our experts are certified, reliable and love what they do. This is our recipe for quality.
• Determination: We won’t stop until our job is done. Really done.
• Innovations: We stay on top of the latest technological trends.
• WOW effect: We aim to “WOW” clients and deliver “goodies” on top.
• Honesty: We do our business transparently and we honor our agreements.
• Partnership: Our clients become our partners and their goals become ours.
• Empathy: We actively listen to our clients to understand their real needs.
• Passion: Doing IT isn’t only our job. It is our mission and passion!
ID: 4777070  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac