Vodič MKD v rámci EU s nemeckým jazykom

MMC Consulting s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná dopravná spoločnosť so sídlom v Bratislave hľadá vodičov MKD na prácu v rámci EU.

Jazdí sa na ťahačoch IVECO + plachtový náves.
Strieda sa v meste Zipf (Rakúsko), kde má spoločnosť vlastné sklady.
Turnusy: každý víkend, alebo každý druhý víkend doma.
Krajiny: prevažne Nemecko, Rakúsko, Slovensko.

PLATOVÉ PODMIENKY: 2100 - 2300€/Netto

Podmienkou je znalosť NEMECKÉHO JAZYKA.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám e-mailom Váš aktuálny ŽIVOTOPIS a kópiu VODIČSKÉHO PREUKAZU.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať v pracovné dni na uvedenom telefónnom čísle v čase od 09:00 do 11:00 a od 15:00 do 17:00.

POUČENIE DOTKNUTEJ OSOBY:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dáva kandidát spoločnosti MMC Consulting s.r.o., Kopčianska 10, 851 01 Bratislava, IČO: 35757671 svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách, ktoré dobrovoľne a osobne zaslal spoločnosti MMC Consulting s.r.o. v súvislosti s vypísaným výberovým konaním. Kandidát dáva svoj súhlas na dobu určitú - 3 roky a je si vedomý, že môže svoj súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Po uplynutí tohto obdobia budú údaje automaticky zničené v súlade s platnou legislatívou. Kandidát berie na vedomie, že jeho osobné údaje budú v rámci výberového konania sprístupnené tretej strane - výhradne zadávateľovi konkrétnej voľnej pracovnej pozície, ktorý môže mať sídlo mimo Slovenskej republiky a s uvedeným súhlasí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Klient je novovzniknutá dcérska prepravná spoločnosť rakúskej matky - rodinného podniku, ktorý sa venuje doprave od roku 1949. Okrem samotnej prepravy zastrešuje pre klientov služby v oblasti skladového hospodárstva, prekládky a dlhých alebo tandemových transportov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič MKD

Počet rokov praxe

5

- znalosť NEMECKÉHO JAZYKA aspoň na komunikačnej úrovni;
- min. 5 ročná prax v medzinárodnej doprave;
- zodpovedný prístup k zvereným úlohám;
- platná psychologická a zdravotná spôsobilosť vodiča;
- kvalifikačná karta vodiča;
- bezúhonnosť.

Spoločnosť za zaoberá poskytovaním poradenských služieb

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2038940  Dátum zverejnenia: 6.3.2015