Obkladač

MMC Consulting s.r.o.

Miesto práce
Linz a okolie, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
podľa druhu úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁBOR PRACOVNÍKOV
Pre nášho klienta hľadáme skúsených obkladačov na práce na novostavbách rodinných domov a bytovkách v okolí Linzu (Rakúsko) cca. 3 hodiny od Bratislavy. Hľadajú sa ako jednotlivci, tak ucelené partie alebo firmy.

ÚLOHY
- pokládka rôznych druhov dlažieb a obkladov v interiéry;
- dodržanie normy 1,25m2/hod.;
- dodržanie štandardov kvality.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE
- mzda od 6,75€/hod. Netto;
- pri živnostníkoch je sadzba vyššia;
- turnusy 9 dní okrem nedele + 4 dni voľna;
- dohoda o inom rozvrhnutí pracovného času je možná;
- príplatky za rýchlu a kvalitnú prácu.

Ubytovanie a dopravu na stavbu zabezpečuje zamestnávateľ.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám e-mailom Váš ŽIVOTOPIS.

Z organizačných dôvodov nie je možné poskytnúť spätnú väzbu každému kandidátovi, preto budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať v pracovné dni na uvedenom telefónnom čísle.

POUČENIE DOTKNUTEJ OSOBY:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dáva kandidát spoločnosti MMC Consulting s.r.o., Kopčianska 10, 851 01 Bratislava, IČO: 35757671 svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách, ktoré dobrovoľne a osobne zaslal spoločnosti MMC Consulting s.r.o. v súvislosti s vypísaným výberovým konaním. Kandidát dáva svoj súhlas na dobu určitú - 3 roky a je si vedomý, že môže svoj súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Po uplynutí tohto obdobia budú údaje automaticky zničené v súlade s platnou legislatívou. Kandidát berie na vedomie, že jeho osobné údaje budú v rámci výberového konania sprístupnené tretej strane - výhradne zadávateľovi konkrétnej voľnej pracovnej pozície, ktorý môže mať sídlo mimo Slovenskej republiky a s uvedeným súhlasí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- znalosť NEMECKÉHO JAZYKA na úrovni MIERNE POKROČILÝ;
- v prípade partie postačuje jeden pracovník s jazykovými znalosťami;
- prax v nemecky hovoriacej krajine je výhodou;
- min. 3 roky praxe s pokládkou dlažby a obkladu sú podmienkou;
- schopnosť pracovať čisto a precízne;
- manuálna zručnosť a dobrá pracovná morálka.

Spoločnosť za zaoberá poskytovaním poradenských služieb

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1847895  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa druhu úväzku