Obchodný zástupca

MM Vision Group s.r.o.

Miesto práce
Hradná 6/188, 945 01 Komárno, okres Komárno
Termín nástupu
18.05.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľkoobchod s optikou so sídlom na Slovensku hľadá spoľahlivého a aktívneho
obchodného zástupcu na úsek starostlivosti o súčasných a získavanie nových
zákazníkov na území celého Slovenska.Skúsenosti na tomto poli alebo z
oblasti optiky sú výhodou.Podmienky: znalosť maďarského a slovenského jazyka
a bydlisko na Slovensku. Vlastné auto výhodou. Plat formou provízií, na dobu
zácviku poskytneme základný plat.Náplň práce: návšteva predajní s optikou s
ponukou vzorkovej kolekcie, uzatváranie objednávok, udržiavanie kontaktov so
zákazníkmi.Svoje životopisy s fotografiou zasielajte dvojjazyčne - v
slovenskom i maďarskom jazyku, na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Veľkoobchodná činnosť,sortiment: optické rámy, slnečné okuliare, kontaktné šošovky, doplnkový tovar k týmto produktom.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2221061  Dátum zverejnenia: 19.5.2016