Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Chyžná

MM Hotel s.r.o.

Miesto práce
Slnečné jazerá - sever, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie čistoty vnútorných a vonkajších priestorov budovy, izieb, spoločných priestorov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

spoľahlivosť, zručnosť, komunikatívnosť, precíznosť

Koliba sa nachádza v meste Senec na Slnečných jazerách – Sever, ktoré sú známe turistickým ruchom, aquaparkom, letnými atrakciami, festivalmi a rôznymi podujatiami. Slnečné jazerá ďalej disponujú bohatou ponukou športového a relaxačného využitia. V okolí Slnečných jazier môžete ďalej navštíviť Sibírske tigre v Kostolnej pri Dunaji 3 km, Kone v Hrubej Borši a Blatnom 3-5 km, Mlyn v Jelke 14 km, Múzeum – Hrad Červený Kameň v Častej 20 km, Smolenický zámok v okrese Trnava 20 km, blízku Bratislavu /Bratislavský hrad, Slavín, Botanická záhrada, nákupné centrá.../ 22km

Okrem výdatnej slovenskej kuchyne Vám ponúkame aj ubytovacie služby v krásnom prostredí s využitím vonkajšieho bazéna, perličky a plážového posedenia. Radi pre Vás zorganizujeme oslavy, svadby, promócie, firemné akcie a rôzne podujatia podľa Vášho výberu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Csasznyová
Tel.: +421917638885
E-mail: poslať životopis
ID: 4800689  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.