Logo Mlyn Trenčan spol. s r.o.

Vodič skriňového vozidla

Mlyn Trenčan spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 400 EUR/mesiacMesačné odmeny, prémie, úkolová mzda od 1400,- do 1700,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na skriňovom vozidle, jazdenie v rámci SR a Moravy.
Práca so závozníkom na striedačku, práca s paletami, výkladka paletovým vozíkom alebo ručné vykladanie 25kg vriec.

1.) mesačné prémie
2.) jazdenie len v rámci Slovenskej a východnej Českej republiky
3.) víkendy a sviatky voľné
4.) práca v stabilnej spoločnosti
5.) mobilný telefón
6.) vo vozidle sa neprespáva, vodič je každý deň doma!

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite, prosím, súhlas so spracovaním osobných údajov.
O všetkých podrobnostiach budú uchádzači informovaní na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť.

Mlyn Trenčan je úspešná firma zaoberajúca sa výrobou mlynských výrobkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2715718  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac