Logo Mlyn Pohronský Ruskov, a.s.

Elektrikár, údržbár

Mlyn Pohronský Ruskov, a.s.

Miesto práce
Mlyn Pohronský Ruskov, a.s., Hlavná, Pohronský Ruskov
Termín nástupu
15.06.2024
1 100 EUR/mesiacCelková výška mesačnej mzdy sa pohybuje v závislosti od šikovnosti, štruktúry odpracovaných hodín, objemu príplatkov a prémií. Je to práca na 1 pracovnú zmenu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba výrobných strojov a zariadení. Kontrola, oprava a odstraňovanie zistených nedostatkov na výrobných strojoch a zariadeniach, technických a technologických zariadeniach na prevádzke, elektrických inštaláciách vo výrobných zariadeniach a budovách.

Zabezpečíme kompletné zaučenie zamestnanca.

Stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou,
​-Mesačné prémie.
​-Motivujúce finančné ohodnotenie.
​-Podmienky pre osobnostný rozvoj.
​- Zvyšovanie odbornej kvalifikácie rôznymi školeniami/osobnostný rast, hradené zamestnávateľom .
​-Príplatok na stravu.
​-Pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy.
​-Mesačný prídel mlynských výrobkov.
​-13 mzda – odmena na konci kalendárneho roka.​

-odmeny pri životných jubileách

- lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom

- vitamínové balíčky

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Počet rokov praxe

1

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 21 vyhl. MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov. Pozornosť, precíznosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu.

Prax v obore výhodou

výrobca pšeničných múk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vlasta Bieliková
Tel.: +421908755035
E-mail: poslať životopis
ID: 4835648  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac