Sales Manager - finance.sk (pro Slovensko)

Mladá fronta a.s.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • prodej reklamního prostoru na prestižní internetovou stránku finance.sk (banery, PR...)
  • komunikace s mediálními agentrurami
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o VIP klienty
  • budování obchodní strategie
  • příprava speciálních nabídek, prezentací pro klienty

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní praxi v oblasti médií (ideálně obor digitálních médií)
  • obchodního ducha a schopnost zaujmout klienta
  • výborné prezentační a komunikační schopnosti
  • práce s PC na uživatelské úrovni
  • příjemný vzhled a přesvědčivost
  • flexibilita, samostatnost, časová nezávislost
  • tah na branku

Nabízíme:

  • zázemí a prestiž jednoho z nejvýznamnějších českých vydavatelských domů
  • dynamické a atraktivní pracovní prostředí, kvalitní zázemí a podporu pro obchodní činnost
  • nadstandardní platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích (fixní mzda+provize)
  • příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji

Místo výkonu práce: Slovensko

Spolupráce: externě / IČO

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3040196  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.