ML Produktion je stabilnou súčasťou Knill Gruppe, ktorá je úspešne vedená rodinným podnikom vyše 300 rokov. Už viac ako 20 rokov ML Produktion vyvíja a zhotovuje armatúry a tlmiace systémy pre nadzemné vedenia vysokého napätia do 1.200 kV.

Kontroller Junior (m/f)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Myjava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nákladový a výrobný kontroling
• Príprava reportov - pravidelných aj ad hoc
• Príprava analýz hospodárenia spoločnosti
• Participácia na príprave rozpočtov, finančné plánovanie
• Analýza odchýlok voči plánu, tvorba nápravných opatrení, komunikácia s
oddeleniami

Iné výhody

• Rozmanité činnosti v dynamickom medzinárodnom tíme
• Spoluvytváranie a samostatné spracovanie projektov
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie v závislosti od Vašej
kvalifikácie a pracovných skúseností
• Možnosť ďalšieho rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft PowerPoint - expert

Vodičský preukaz

B

• Ekonomické a/ alebo technické vzdelanie, ukončené minimálne maturitnou skúškou
• Veľmi dobré znalosti slovenského a cudzieho jazyka - znalosť nemeckého alebo anglického jazyka, schopnosť komunikovať slovom aj písmom v cudzom jazyku je podmienkou
• Analytické myslenie a presná práca v kombinácii s vysokou iniciatívou
• Schopnosť pracovať v tíme
• Odolnosť voči stresu
• Ochota cestovať

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou vysokonapäťových a nízkonapäťových armatúr pre rozvod elektrickej energie.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku na e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetci uchádzači sa prosím registrujte aj na portáli Karriere KNILL GRUPPE:
Portal Karriere

Adresa spoločnosti

ML Produktion, s.r.o.
Prostredná 1221/12
907 01 Myjava

KNILL Gruppe
Eisengasse 25, 8160 Weiz
www.knillgruppe.com
ID: 3023685   Dátum zverejnenia: 20.4.2017