Servisný pracovník

ML Lubservis, a.s.

Bratislava, Šustekova 49, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dopĺňanie a filtrovanie olejov , čistenie a údržba strojov a zariadení vo výrobných podnikoch na území západného a severného Slovenska, vhodné aj pre aktívnych dôchodcov

vhodné pre záujemcov, ktorý bývajú v blízkosti budúceho výkonu práce, t.j západné a severné Slovensko + Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť, ochota vykonávať prácu aj mimo základný pracovný čas,

Spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou olejov a mazív pre rôzne priemyselné podniky, servisy osobných a nákladných vozidiel , kompletným poradenským tribologickým servisom pre našich obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šustekova 49
85104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Mrvíková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730823   Dátum zverejnenia: 20.9.2016