Šéfkuchár

MKVM s.r.o.

Miesto práce
Rázusova, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiacodmeny za splnenie plánov,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šéfkuchár:
• príprava pokrmov v zodpovedajúcej kvalite a kvantite
• vytváranie, inovácie v menu a vykonávanie kalkulácií na prípravu jedál
• zostavovanie vlastných receptúr pre nové druhy pokrmov, kontrolovanie a skladovanie potravinárskych surovín a polotovarov
• zodpovednosť za celé riadenie kuchyne

Mzda od 1800€ do 2000€

Pracovná doba : pondelok  - piatok

Pracovný čas : 06:00 - 15:00

• nástupný plat závisí od skúseností a praxe s možnosťou finančného rastu
• prémie v závislosti od pracovného výkonu a výsledkov

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, dovoľujeme si Vás však upozorniť, že kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a tí budú následne pozvaní na výberové konanie.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Kontaktná osoba
Michal Ostrožlík
U Právnika Pub & Restaurante
Riaditeľ prevádzky
E -mail : upravnikatt@gmail.com
Tel. č. : +421 948 442 102

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dlhodobá prax v gastronómii ako kuchár a šéfkuchár
• schopnosť viesť tím s prirodzenou autoritou a skúsenosťami
• pracovitosť a zodpovednosť
• komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
• manuálna zručnosť, schopnosť pracovať pod stresom - silná osobnosť

Podnik U Právnika Pub & Restaurant je novovzniknutá prevádzka s nadčasovou ideou komunikácie so zákazníkom a prácou so zamestnancami. Kapacita samotného podniku je cca 200 miest na sedenie.
Snažíme sa vytvoriť nové moderné a efektívne miesto na prácu a zároveň aj pre zákazníkov na oddych. Špecifikácia prevádzky je už priamo pri jej tvorbe a komunikácií. Spoločnosť kladie dôraz na pozitívne vystupovanie, komunikovanie priamo a v neposlednom rade aj pozitívne myslenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Marek
Tel.: +421948442102
E-mail: poslať životopis
ID: 4835080  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac