Telefonický operátor (od 650EUR )

MK Trade Solutions

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR (netto) + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prvý kontakt s klientom(telefonické prezentovanie obchodnej platformy)
- starostlivosť o zverených klientov
- neskôr podpora pre existujúcich klientov v oblasti medzinárodného obchodovania

- motivujúce finančné ohodnotenie (FIX: 650 EUR/netto + provízny systém)
- finančné ohodnotenie zohľadňujúce individuálny výkon
- pracujeme len v pracovné dni žiadne sviatky a víkendy
- rozvoj predajných, ekonomických a komunikačných zručností pod vedením skúsených predajcov
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- spolupráca s atraktívnymi zahraničnými partnermi
- aktívne školenia zamerané na správnu štylizáciu, vedenie hovoru a argumentáciu

Hľadáme mladých ambicióznych ľudí na dlhodobú spoluprácu. Si komunikatívny, sebavedomý, mladý človek s obchodným duchom, s chuťou pracovať a zarábať. Chýba Ti prax, nevadí my ťa zaškolíme a dáme Ti príležitosť dobre zarábať. Chceme od teba len, aby si mal/a chuť učiť sa nové veci, dokázal/a rýchlo spracovávať nové informácie, mal/a schopnosť samostatne reagovať.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala svoj profesijný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov prosím zasielaj na našu emailovú adresu.

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. prosím vo svojom životopise alebo v žiadosti o prijatie do zamestnania , uveď aj súhlas so spracovaním Tvojích osobných údajov spoločnosťou MK Trade Solutions,s.r.o., v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti MK Trade Solutions, s.r.o., dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami MK Trade Solutions, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť MK Trade Solutions, s.r.o., osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.“

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, telefonicky budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kultivovaný slovný prejav
improvizačné schopnosti
cieľavedomosť
spoľahlivosť

Mladá dynamická spoločnosť zameraná na telemarketing v oblasti online obchodovania na svetových trhoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2596605  Dátum zverejnenia: 7.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR (netto) + provízie