Можливість для людей з України

Zvárač / Zváračka

MK ILLUMINATION PRODUCTION, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ponúkame prácu MIG/TIG zváračom

- zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou
- dodržiavanie technických postupov a programov zvárania
- samostatnosť a ochota učiť sa nové veci

- práca v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- profesionálne pracovné prostredie (filtrovanie vzduchu, ochranné pracovné prostriedky...)
- možnosť profesionálneho a osobného rastu (zvyšovanie kvalifikácie)
- príspevok na stravné (formou stravovacej karty, možnosť využitia firemnej kuchynky)
- sociálny program pre zamestnancov (vianočný večierok, rodinný deň, odmeny pri výročiach, firemné podujatia)

V prípade, že Vás zaujala táto pracovná pozícia a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť MK Illumination Production s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MK Illumination Production s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky, automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrá priestorová predstavivosť
základná znalosť konštrukcií
samostatnosť
čítanie technických výkresov
ochota pracovať a učiť sa

Spoločnosť MK Illumination Production, s.r.o. je medzinárodnou spoločnosťou zabezpečujúcou obchodnú a výrobnú činnosť a služby súvisiace s výrobnou činnosťou. Politikou firmy je poskytovať kvalitné služby a produkty svojim zákazníkom pri minimalizovaní nepriaznivých dopadov všetkých činnosti a služieb na životné prostredie a ochranu zdravia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Popovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 1689254  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac